JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Weight
cy: Pwysau

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw
