JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Group
da: Gruppe

en: Description
da: Beskrivelse

en: Weight
da: Vægt

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: Scope
da: Dækning

en: Advanced Options
da: Avancerede indstillinger

en: Dependencies
da: Afhængigheder
