JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Group
el: Ομάδα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Weight
el: Βάρος

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Cache
el: Λανθάνουσα μνήμη

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: Advanced Options
el: Επιλογές για προχωρημένους

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις
