JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: Weight
eo: Pezo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Cache
eo: Kaŝmemoro

en: Dependencies
eo: Dependecoj
