JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Group
et: Grupp

en: Description
et: Kirjeldus

en: Weight
et: Kaal

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Cache
et: Vahemälu

en: Scope
et: Ulatus

en: Advanced Options
et: Täpsemad valikud

en: Dependencies
et: Sõltuvused
