JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Group
fa: گروه

en: Description
fa: شرح

en: Weight
fa: وزن

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Cache
fa: حافظه موقت

en: Advanced Options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Dependencies
fa: وابستگی‌ها
