JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Group
fi: Ryhmä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Weight
fi: Paino

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Cache
fi: Välimuisti

en: Scope
fi: Kohde

en: Advanced Options
fi: Laajennetut vaihtoehdot

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet
