JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Group
fil: Grupo

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Weight
fil: Timbang

en: edit
fil: wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan
