JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Group
fr: Groupe

en: Weight
fr: Poids

en: edit
fr: modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Scope
fr: Étendue

en: Advanced Options
fr: Options avancées

en: Preset
fr: Pré-réglage

en: Presets
fr: Réglages prédéfinis

en: Dependencies
fr: Dépendances
