JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Group
he: קבוצה

en: Description
he: תיאור

en: Weight
he: משקל

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Cache
he: מטמון

en: Advanced Options
he: אופציות מתקדמות

en: Preset
he: קבוע מראש

en: Presets
he: קבועים מראש

en: Dependencies
he: תלויות
