JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Group
hr: Grupa

en: Description
hr: Opis

en: Weight
hr: Težina

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi
