JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Group
hu: Csoport

en: Description
hu: Leírás

en: Weight
hu: Súly

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Cache
hu: Gyorsítótár

en: Scope
hu: Hatókör

en: Snippet
hu: Részlet

en: Advanced Options
hu: Haladó beállítások

en: Preset
hu: Beállítás

en: Presets
hu: Beállítások

en: Dependencies
hu: Függőségek
