JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Group
hy: Խումբ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Cache
hy: Քեշ

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ
