JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Group
is: Hópur

en: Description
is: Lýsing

en: Weight
is: Vægi

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: Cache
is: Flýtiminni
