JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Group
it: Gruppo

en: Description
it: Descrizione

en: Weight
it: Peso

en: edit
it: modifica

en: Save
it: Salva

en: Scope
it: Portata

en: Advanced Options
it: Opzioni avanzate

en: Dependencies
it: Dipendenze
