JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Group
jv: Grup

en: Description
jv: Katrangan

en: Weight
jv: Urutan

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen
