JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Description
kk: Сипаттама

en: Weight
kk: Салмағы

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау
