JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Group
km: ក្រុម

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​
