JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Scope
kn: ಸ್ಕೋಪ್

en: Advanced Options
kn: ಪ್ರೌಢ ಆಯ್ಕೆಗಳು
