JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Group
ku: گرووپ

en: Description
ku: دەربارە

en: Weight
ku: سەنگ

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن
