JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Group
lt: Grupė

en: Description
lt: Aprašymas

en: Weight
lt: Svoris

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Cache
lt: Podėlis

en: Preset
lt: Numatyta

en: Dependencies
lt: Priklausomybės
