JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Weight
mn: Жин

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах
