JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Group
mr: समुह

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Weight
mr: मुल्य

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Dependencies
mr: आवश्यकता
