JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Advanced Options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ် ပြင်ဆင်ရန်

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ
