JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Group
ne: समूह

en: Description
ne: विवरण

en: Weight
ne: वजन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Dependencies
ne: आश्रित
