JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Group
nl: Groep

en: Description
nl: Beschrijving

en: Weight
nl: Gewicht

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Scope
nl: Bereik

en: Advanced Options
nl: Geavanceerde opties

en: Presets
nl: Instellingen

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: Table storing preset definitions.
nl: Tabel met de vooraf ingestelde definities.
