JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Group
nn: Gruppe

en: Description
nn: Beskriving

en: Weight
nn: Vekt

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre
