JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Group
os: Къорд

en: Description
os: Афыст

en: Weight
os: Уæз

en: Save
os: Ныффысс
