JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Group
pl: Grupa

en: Description
pl: Opis

en: Weight
pl: Waga

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Cache
pl: Pamięć podręczna

en: Scope
pl: Zasięg

en: Advanced Options
pl: Opcje zaawansowane

en: Presets
pl: Zestawy

en: Dependencies
pl: Zależności
