JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Group
pt: Grupo

en: Description
pt: Descrição

en: Weight
pt: Peso

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Guardar

en: Advanced Options
pt: Opções avançadas

en: Dependencies
pt: Dependências
