JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Group
ro: Grup

en: Description
ro: Descriere

en: Weight
ro: Greutate

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Dependencies
ro: Dependențe
