JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Group
ru: Группа

en: Description
ru: Описание

en: Weight
ru: Вес

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: Cache
ru: Кэш

en: Scope
ru: Ограничение

en: Snippet
ru: Сниппет

en: Advanced Options
ru: Дополнительные параметры

en: Presets
ru: Шаблоны

en: Dependencies
ru: Зависимости
