JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Group
sk: Skupina

en: Description
sk: Popis

en: Weight
sk: Váha

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Scope
sk: Rozsah

en: Advanced Options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Preset
sk: Predvoľba

en: Dependencies
sk: Závislosti
