JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Group
sl: Skupina

en: Description
sl: Opis

en: Weight
sl: Teža

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani
