JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Weight
sq: Pesha

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj
