JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Group
sv: Grupp

en: Description
sv: Beskrivning

en: Weight
sv: Vikt

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Scope
sv: Omfattning

en: Snippet
sv: Fragment

en: Advanced Options
sv: Utökade alternativ

en: Presets
sv: Förval

en: Dependencies
sv: Beroenden
