JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Description
te: వివరణ

en: Weight
te: భారం

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు
