JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Group
tr: Grup

en: Description
tr: Açıklama

en: Weight
tr: Ağırlık

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Cache
tr: Önbellek

en: Advanced Options
tr: Gelişmiş Seçenekler

en: Dependencies
tr: Bağımlılıklar
