JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Group
uk: Група

en: Description
uk: Опис

en: Weight
uk: Вага

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Cache
uk: Кеш

en: Scope
uk: Область

en: Snippet
uk: Фрагмент

en: Advanced Options
uk: Додаткові параметри

en: Preset
uk: Попередня установка

en: Presets
uk: Конфігурації

en: Dependencies
uk: Залежності

en: Defer
uk: Відкласти
