JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Group
vi: Nhóm

en: Description
vi: Mô tả

en: Weight
vi: Độ nặng

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Scope
vi: Phạm vi

en: Advanced Options
vi: Các tùy chọn cao cấp

en: Dependencies
vi: Phụ thuộc
