JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Group
am: ቡድን

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Weight
am: ክብደት

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Cache
am: መሸጎጫ

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች
