JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Group
az: Qrup

en: Description
az: İzahat

en: Weight
az: Çəki

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Cache
az: Keş

en: Dependencies
az: Asılılıqlar
