JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Group
be: Група

en: Description
be: Апісанне

en: Weight
be: Вага

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Cache
be: Кэш

en: Dependencies
be: Залежнасці
