JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Group
bs: Grupa

en: Description
bs: Opis

en: Weight
bs: Težina

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj
