JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Group
ca: Grup

en: Description
ca: Descripció

en: Weight
ca: Pes

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Cache
ca: Memòria cau

en: Scope
ca: Àmbit

en: Advanced Options
ca: Opcions avançades

en: Dependencies
ca: Dependències
