JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Group
cs: Skupina

en: Description
cs: Popis

en: Weight
cs: Váha

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Advanced Options
cs: Pokročilé volby

en: Dependencies
cs: Závislosti
