JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Group
es: Grupo

en: Description
es: Descripción

en: Weight
es: Peso

en: edit
es: editar

en: Save
es: Guardar

en: Cache
es: Caché

en: Scope
es: Ámbito

en: Snippet
es: Fragmento

en: Advanced Options
es: Opciones avanzadas

en: Preset
es: Valor prestablecido

en: Presets
es: Valores prestablecidos

en: Dependencies
es: Dependencias
