JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Group
eu: Taldea

en: Description
eu: Azalpena

en: Weight
eu: Pisua

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Advanced Options
eu: Aukera aurreratuak

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak
