JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Group
gl: Grupo

en: Description
gl: Descrición

en: Weight
gl: Peso

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Cache
gl: Caché

en: Dependencies
gl: Dependencias
