JS Snippets (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Weight
gu: તરલતા

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Cache
gu: સંગ્રહ

en: Dependencies
gu: આધારિત
